OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH

Dotyczące wariantów przebiegu drogi wojewódzkiej nr 973 w ramach zadania „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 973 na odc. Busko-Zdrój - Nowy-Korczyn - Borusowa wraz z budową przeprawy mostowej na rzece Nidzie oraz Wiśle"

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój na wniosek Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach ogłasza konsultacje społeczne w związku z opracowywaniem wielowariantowej koncepcji budowy obwodnicy miejscowości Zbludowice gmina Busko-Zdrój.

Celem niniejszych konsultacji jest zebranie uwag i wniosków społeczeństwa oraz innych zainteresowanych stron odnośnie założeń do projektu rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 973 Busko-Zdrój - Nowy Korczyn, w tym przede wszystkim wariantów trasy obwodnicy miejscowości Zbludowice.

Rozwiązania koncepcyjne zostały opracowane na ortofotomapach i stanowią załącznik do niniejszego ogłoszenia. Wszelkie uwagi i wnioski do przedstawionej koncepcji należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, Al. Mickiewicza 10 (Biuro Obsługi Interesanta, parter pokój nr 3) za pośrednictwem zamieszczonego formularza, w terminie do dnia 26 sierpnia 2014r.

UWAGA : Nadesłane formularze po terminie wyznaczonym na konsultacje społeczne nie będą brane pod uwagę.

Załączniki:
Konsultacje [pdf]