"... dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego ..."

O G Ł O S Z E N I E

Gmina Busko-Zdrój informuje, iż w dniu 30.09.2014r. zleciała firmie pn. Pomiary Elektryczne i Termowizja Dariusz Tomczyk, ul. Starowiejska 44, 26-0505 Orońsko opracowanie świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynku Miejskiego Placu Targowego w Busku-Zdroju przy ul. Targowej w ramach zadania „Budowa Miejskiego Placu Targowego w Busku-Zdroju przy ul. Targowej w ramach przedsięwzięcia: Wzrost estetyki i poprawa funkcjonalności przestrzeni publicznej Miasta Busko-Zdrój – etap II" za kwotę 299,00zł brutto.

Dokumenty do pobrania [ pdf ].