BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ

WODA PRZYDATNA DO SPOŻYCIA

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój potwierdza, że woda wodociągowa na terenie Miasta i Gminy Busko-Zdrój nadaje się do spożycia.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kielcach, po przeprowadzeniu ponownych badań próbek wody z wodociągu oraz uzyskaniu pozytywnych jej wyników w ślad za ustną decyzją z dnia 8 października b.r. wydał decyzję znak: SE Ia-426/355/16, w której stwierdził przydatność wody do spożycia przez ludzi z wodociągu zasilanego z ujęcia w Zreczu.

Prowadzone w ostatnim czasie działania wdrożone były w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz osób przebywających na terenie Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

Za sytuację powstałą z przyczyn od nas niezależnych przepraszamy.

Decyzja Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kielcach: [PDF]

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].