Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju przypomina, że do dnia 30 września 2019 r. należy dokonać wpłaty ostatniej (trzeciej) transzy opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. Opłatę można uiścić w kasie urzędu lub przelewem na numer konta bankowego Gminy:

14 8480 0004 2001 0020 2000 0002

Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi niedokonanie opłaty w terminie skutkuje wygaśnięciem zezwolenia lub naliczeniem opłaty dodatkowej.

Przypominamy, że opłata pobierana jest w trzech równych ratach - do 31 stycznia, do 31 maja i do 30 września - na podstawie oświadczenia złożonego przez przedsiębiorcę w styczniu. Informacji na ten temat udziela Referat Spraw Obywatelskich, pok. 5 (parter), tel. 41 370 52 54

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].