INFORMACJA

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terenie całego kraju oraz koniecznością należytego zabezpieczenia pracowników Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój i osób przystępujących do przetargów na sprzedaż nieruchomości komunalnych zmieniamy miejsce przeprowadzenia przetargów, które mają się odbyć w dniu 26.03.2020 r. o godz. 10:00 oraz o godz. 10:30.

Przetargi odbędą się w budynku Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju przy ul. Mickiewicza 22 (aula na parterze).

Wejście do budynku w celu uczestniczenia w przetargu będzie możliwe po przeprowadzeniu wcześniej dezynfekcji wszystkich przybyłych osób od strony zachodniej budynku.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].