Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach ogłasza konsultacje społeczne dla planowanej inwestycji pn: ”Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 973 na terenie gminy Busko-Zdrój w bezpośrednim sąsiedztwie m. Dobrowoda i m. Olganów”, w ramach realizacji zadania pn.: „Opracowania koncepcji programowo – przestrzennej wraz z uzyskaniem decyzji środowiskowej budowy obwodnicy m. Dobrowoda i m. Olganów w ciągu DW 973 na terenie gminy Busko – Zdrój.
Wnioski, uwagi lub zastrzeżenie do przebiegu wariantów obwodnicy można składać tylko w formie pisemnej, z wykorzystaniem załączonego wzoru druku.

Wypełniony wniosek winien być złożony w terminie 14 dni od dnia 06.04.2021r. do dnia 20.04.2021r.
Wypełniony wniosek należy złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Busko – Zdrój lub przesłać:

Pocztą na adres:
Biuro Konsultingowo – Doradcze „Euroekspert” Jacek Seweryński
ul. Prusa 10, 42-584 Wymysłów (woj. śląskie).

Mailem na adres:

Dokumenty do pobrania: