Busko – Zdrój, dnia 07.04.2021 r.

Znak: GKNR.6825.3.3.2021

OBWIESZCZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy w Busku – Zdroju podaje do publicznej wiadomości, że w okresie od 07.04.2021 r. do 07.05.2021 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Busku – Zdroju wyłożone będą do publicznego wglądu dokumenty związane z komunalizacją części mienia ogólnonarodowego położonego na terenie miasta Busko - Zdrój oznaczonego w ewidencji gruntów numerami działek:

• obręb 02 działka 237/3,
  • obręb 06 działki 102, 141/1,
  • obręb 10 działka 117.

Osoby zainteresowane mogą się zapoznać z wyżej wymienionymi dokumentami w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w godzinach pracy Urzędu – w poniedziałek od godz. 8:00 do 16:00, w pozostałe dni tygodnia od godz. 7:00 do 15:00.

Niniejsze obwieszczenie podlega podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeniowych w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku – Zdroju oraz przed siedzibą Urzędu.

Uwaga: W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii i działaniami podejmowanymi w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus), w trosce o bezpieczeństwo osób zainteresowanych oraz pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Busku - Zdroju, dokumenty zgromadzone w tej sprawie zostaną udostępnione do wglądu wyłącznie po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu ( tel. 41-370-52-48 ).

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].