OGŁOSZENIE NR FB.3251.3.2021
BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ
z dnia 25 listopada 2021 r.

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza, iż nie podejmuje inicjatywy uchwałodawczej zmierzającej do obniżenia średniej ceny sprzedaży drewna, przyjmowanej do naliczenia stawki podatku leśnego na 2022 rok, a określonej na kwotę 212,26 zł za 1 m3 ogłoszonej w Komunikacie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 20 października 2021 roku w sprawie średniej ceny sprzedaży drewna, obliczonej według średniej ceny drewna uzyskanej przez nadleśnictwa za pierwsze trzy kwartały 2021 roku, ogłoszonej w Monitorze Polskim z 2021 r. poz. 950.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].