Busko-Zdrój, 13.03.2024 r.

Znak:GNWR.6845.40.2024

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza publiczny przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę dwóch pawilonów handlowych zlokalizowanych na nieruchomości komunalnej – przy kompleksie #Tężnia Busko.

Dzierżawa dotyczy pawilonów handlowych nr 1 i nr 2 o powierzchni użytkowej 12,00 m2 każdy, zlokalizowanych na nieruchomości komunalnej w Busku-Zdroju obr. 13 w Parku Zdrojowym przy kompleksie #Tężnia Busko, oznaczonej w ewidencji gruntów nr 91/3, dla której Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju prowadzi księgę wieczystą nr KI1B/00010136/2 - z przeznaczeniem pod prowadzenie punktów promujących produkty regionalne, w miejscu oznaczonym na mapie stanowiącej załącznik do ogłoszenia.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].

Mapa [ pdf ].

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].