Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Praca

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju

Stanowisko pracy: Podinspektor w Wydziale Promocji Współpracy z Zagranicą i Spraw Uzdrowiskowych,

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Liczba stanowisk: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie [ pdf ].

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju.

Stanowisko pracy: podinspektor w Wydziale Organizacyjno-Administracyjny (OA) w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju.

Zespół Obsługi Przedszkoli i Szkół w Busku - Zdroju (ZOPiS) ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: inspektor w Referacie Administracji i Infrastruktury (Al) - wymiar: 1/2 etatu

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju

Stanowisko pracy: Inspektor w Wydziale Promocji Współpracy z Zagranicą i Spraw Uzdrowiskowych (PWZU),

Wymiar czasu pracy: 3/4 etatu

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

Dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia w Busku-Zdroju

informuje, że w wyniku przeprowadzonego naboru na wolne stanowisko sekretarki w Szkole Muzycznej I Stopnia w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 22, 28-100 Busko - Zdrój została wybrana Pani:

Katarzyna Stępień zamieszkała w Busku-Zdroju

Uzasadnienie:

Kandydat spełnia wymogi formalne do zatrudnienia na w/w stanowisku w jednostce samorządu terytorialnego. Przeprowadzony test i rozmowa kwalifikacyjna potwierdziły dobrą znajomość wymaganych zagadnień i przepisów określonych w ogłoszeniu.

Busko-Zdrój, 20.09.2012r.

Dokumenty do pobrania [ pdf ].

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - sekretarki szkoły w Szkole Muzycznej I Stopnia w Busku-Zdroju

Dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia w Busku-Zdroju ogłasza nabór na:

  1. Stanowisko pracy: sekretarka
  2. Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu
  3. Miejsce wykonywania pracy: Szkoła Muzyczna I Stopnia w Busku-Zdroju
  4. Rodzaj umowy: umowa o pracę.

Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo polskie, Unii Europejskiej lub obywatelstwo innego państwa, o którym mowa w art. 11 ust.2 ustawy z 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych.
  2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  3. Wykształcenie wyższe.
  4. Spełnienie wymogów określonych w art. 6 ust.l i ust.3 pkt 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych.
  5. Staż pracy - co najmniej 1 rok pracy na takim samym stanowisku w jednostce samorządowej.

Wymagania dodatkowe:

  1. Znajomość problematyki oświatowej, kodeksu pracy.
  2. Umiejętność korzystania z aplikacji biurowych pakietu MS Office oraz programów do obsługi poczty elektronicznej i Internetu, znajomość obsługi wprowadzania danych do Systemu Informacji Oświatowej SIO.
  3. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  4. Umiejętność pracy w warunkach okresowego spiętrzenia zadań, dobrej organizacji pracy.
  5. Samodzielność, jak również umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.
  6. Komunikatywność.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących,
  • przepisywanie korespondencji,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej uczniów,
  • wydawanie i aktualizowanie legitymacji uczniowskich, zaświadczeń i odpisów,
  • prowadzenie ich ewidencji, wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej SIO.
  • odpowiedzialność materialna i służbowa za powierzone środki pieniężne,druki ścisłego zarachowania, sprzęt i urządzenia biurowe,
  • przestrzeganie czasu pracy, regulaminu pracy, przepisów bhp,
  • dochowanie tajemnicy służbowej dotyczącej spraw przez siebie prowadzonych, jak i spraw, których ujawnienie mogłoby zaszkodzić dobremu imieniu zespołu, pracowników, uczniów i rodziców,

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny z CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej
  • kserokopie świadectw lub dyplomów potwierdzających wykształcenie,
  • kserokopie świadectw pracy potwierdzające doświadczenie w pracy w jednostce samorządowej lub administracji oświatowej,
  • kwestionariusz osobowy według wzoru dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Busko - Zdrój (załącznik Nr 1), oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych (załącznik Nr 2)

Wymagane dokumenty w zapieczętowanych kopertach należy składać osobiście w sekretariacie Szkoły Muzycznej I Stopnia w Busku-Zdroju /budynek BSCK, ul. Mickiewicza 22, I piętro pokój nr 210/ w kopercie z napisem „Dotyczy naboru na stanowisko Sekretarki w Szkole Muzycznej I Stopnia w Busku-Zdroju" w terminie do 14 września 2012r. w godzinach od 13.00 do 18.00 (liczy się data wpływu dokumentów do sekretariatu w Szkole Muzycznej I Stopnia w Busku-Zdroju ).

Dokumenty, które wpłyną po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumentacja z naboru nie będzie odsyłana.

Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (http://bip.umig.busko.pl) oraz na tablicy informacyjnej w Szkole Muzycznej I Stopnia w Busku-Zdroju

UWAGA!
Wymagane dokumenty: list motywacyjny, szczegółowe CV dla swojej ważności wymagają autoryzacji (muszą być podpisane) przez osobę ubiegającą się o zatrudnienie oraz powinny być opatrzone klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. Zm.) oraz ustawą z dn. 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008r. Nr 223,
poz. 1458).

Dokument źródłowy [pdf]
Załącznik 1 [pdf]
Załącznik 2 [pdf]

DYREKTOR ZAKŁADU USŁUG KOMUNALNYCH W BUSKU-ZDROJU

ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze

Stanowisko: Inspektor ds. ekonomicznych
Wymiar czasu: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:

  • prowadzenie sprawozdawczości GUS,
  • prowadzenie sprawozdawczości budżetowej,
  • prowadzenie sprawozdawczości PFRON,
  • rozliczanie delegacji służbowych,
  • sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów finansowo-księgowych,
  • księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności,
  • prowadzenie ewidencji kasowo-bankowej,
  • prowadzenie ksiąg inwentarzowych, kartotek środków trwałych i przedmiotów nietrwałych,
  • przygotowanie i rozliczanie inwentaryzacji składników majątku,
  • prowadzenie i rozliczanie ZFŚS,
  • Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku

baner ryby 2

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Informacji Turystycznej w Rytwianach informuje, że w związku z realizacją projektu pn. „ Rytwiański Folklor z rybką w tle" w ramach środka 4.1 Rozwój obszarów zależnych od rybactwa

Ogłasza nabór do Zespołu wokalno-instrumentalnego oraz zespołu ludowego.

W zakres operacji pn. „ Rytwiański folklor z rybką w tle" wchodzi uruchomienie kółka muzycznego oraz organizacja imprezy plenerowej „ Rytwiański Karp 2012"(1 lipca 2012), promującej obszar działania LSROR „ LGR ŚWIĘTOKRZYSKI KARP". W ramach kółka proponujemy dzieciom i młodzieży bezpłatną naukę gry na instrumentach takich jak :trąbka, saksofon, klarnet, tuba basowa, bęben, perkusja, gitara elektryczna, basowa, klasyczna , akordeon oraz skrzypce. Równolegle odbywać się będą zajęcia wokalne, które pozwolą uczestnikom przyswoić wiedzę o muzyce, poczucie rytmu a także rozwijanie słuchu.

Burmistrz Miasta i Gminy Busko- Zdrój informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko kierownicze w Zakładzie Usług Komunalnych w Busku-Zdroju ul. Waryńskiego 29 do zatrudnienia na stanowisku Dyrektora Zakładu Usług Komunalnych został wybrany Pan Krzysztof Dziarmaga zamieszkały w Żernikach Górnych.

Dokument do pobrania [ pdf ].

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, ogłasza nabór kandydatów na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze.

Stanowisko pracy: Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Busku-Zdroju