W sprawie uchwalenia budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2011 rok [ pdf ].

W sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko - Zdrój na lata 2011 - 2025 [ pdf ].

W sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego [ pdf ].

W sprawie określenia głównych kierunków pracy Rady Miejskiej w Busku-Zdroju na okres kadencji 2010-2014 oraz sposobów ich realizacji  [ pdf ].

W sprawie zmiany Statutu Miasta i Gminy Busko - Zdrój [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr XXIX/334/09 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 25 czerwca 2009 roku w sprawie zasad udzielania „Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój" [ pdf ].

W sprawie przekazania do Komisji Rewizyjnej skargi na działalność dyrektora jednostki organizacyjnej - Pływalni Miejskiej im. Stefana Komendy w Busku-Zdroju  [ pdf ].