W sprawie zmiany uchwały Nr III/34/2011 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 27 stycznia 2011r. w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Miejskiej na 2011 rok [ pdf ].

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2011 rok [ pdf ].

W sprawie zwolnień w podatku od nieruchomości [ pdf ].

W sprawie wyrażenia zgody na wyodrębnienie środków stanowiących fundusz solecki w 2012 roku [ pdf ].

W sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Buskiemu na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej [ pdf ].

W sprawie poboru podatku rolnego, podatku leśnego, podatku od nieruchomości w drodze inkasa oraz określenia inkasentów i terminów płatności dla inkasentów [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr III/43/2011 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 27 stycznia 2011 roku w sprawie ustalenia stawki dotacji przedmiotowej dla samorządowego zakładu budżetowego pod nazwą: „Pływalnia Miejska imienia Stefana Komendy w Busku-Zdroju" [ pdf ].

W sprawie trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego do spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania [ pdf ].

W sprawie ustalenia stawek opłat za korzystanie przez operatorów i przewoźników z przystanków komunikacyjnych usytuowanych w pasie dróg publicznych i dworca, znajdujących się na terenie gminy Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie odwołania przedstawiciela gminy Busko-Zdrój z członkostwa w Zgromadzeniu Komunalnego Związku Ciepłownictwa "PONIDZIE" w Busku-Zdroju i wyznaczenia innego przedstawiciela [ pdf ].

W sprawie likwidacji zakładu budżetowego o nazwie Miejski Dworzec Autobusowy w Busku-Zdroju [ pdf ].

W sprawie nadania nazwy ulicy w Busku-Zdroju [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr VII/74/2007 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 26 czerwca 2007 r. w sprawie przyjęcia regulaminu korzystania z placów zabaw zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Busko-Zdrój [ pdf ].