W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Busko - Zdrój na lata 2013 - 2030 [ pdf ].

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2013 rok [ pdf ].

W sprawie zmiany Uchwały Nr XXX/367/2013 Rady Miejskiej w Busku - Zdroju z dnia 20 czerwca 2013 roku w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego [ pdf ].

W sprawie zmiany Uchwały Nr XXX/369/2013 Rady Miejskiej w Busku - Zdroju z dnia 20 czerwca 2013 roku w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Buskiemu [ pdf ].

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości komunalnej [ pdf ].

W sprawie uchwalenia Wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju na lata 2014-2016 [ pdf ].

W sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru obejmującego część miasta Busko-Zdrój, w rejonie ulic: Armii Krajowej, 12-go Stycznia, 1-go Maja, Waryńskiego, Kopernika, Mickiewicza, Spacerowej [ pdf ].

W sprawie zmiany Uchwały Nr VIII/96/2011 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 21 czerwca 2011 r. w sprawie opłat za świadczenia udzielane przez przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Gmina Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku - Zdroju [ pdf ].

W sprawie pozostawienia bez rozpatrzenia skargi na działalność radnej Rady Miejskiej w Busku - Zdroju [ pdf ].

W sprawie przekazania do Komisji Rewizyjnej skargi na działalność Burmistrza Miasta i Gminy Busko - Zdrój [ pdf ].