W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Busko - Zdrój na lata 2013-2030 [ pdf ].

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2013 rok [ pdf ].

W sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta dla celów podatku rolnego na 2014 rok [ pdf ].

W sprawie uchylenia Uchwały Nr XXVIII/308/09 Rady Miejskiej w Busku - Zdroju z dnia 30 kwietnia 2009 roku w sprawie udzielenia przez Gminę Busko - Zdrój poręczenia kredytu zaciąganego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku - Zdroju z późniejszymi zmianami [ pdf ].

W sprawie zmiany Uchwały Nr XXII/284/2012 Rady Miejskiej w Busku - Zdroju z dnia 22 listopada 2012 roku w sprawie określenia wysokości stawek dziennych opłaty targowej, poboru opłaty w drodze inkasa oraz określenia wynagrodzenia za inkaso [ pdf ].

W sprawie zmiany Uchwały Nr XXII/299/2012 Rady Miejskiej w Busku - Zdroju z dnia 22 listopada 2012 roku w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania, wysokości stawek opłat za parkowanie pojazdów samochodowych w tej strefie oraz zasad i trybu korzystania z miejsc postojowych oraz sposobu ich pobierania [ pdf ].

W sprawie utworzenia w oświatowych jednostkach budżetowych prowadzonych przez gminę Busko – Zdrój wydzielonego rachunku dochodów, ustalenia źródeł dochodów oraz ich przeznaczenia, sposobu i trybu sporządzania planu finansowego dochodów i wydatków nimi finansowanych, dokonywania zmian w tym planie oraz jego zatwierdzenia [ pdf ].

W sprawie nadania nazwy ulicy [ pdf ].

W sprawie nadania nazwy ulicy w Busku Zdroju [ pdf ].

W sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości [ pdf ].

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż komunalnego lokalu mieszkalnego [ pdf ].

W sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości na potrzeby gminy Busko-Zdrój [ pdf ].

Zmieniająca uchwałę Nr XXIII/305/2012 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 28 grudnia 2012 r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały nr XIX/250/2012 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 28 czerwca 2012 r. w sprawie ustanowienia Statutu Uzdrowiska Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr IX/107/2007 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 18 października 2007 r. w sprawie ustanowienia nagrody - tytułu "Buskowianina Roku" [ pdf ].

W sprawie nadawania Honorowego Obywatelstwa Miasta i Gminy Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr XVI/205/2012 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 29 marca 2012r. w sprawie nadania Statutu Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju [ pdf ].

W sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy gminy Busko-Zdrój z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na 2014 rok [ pdf ].

W sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć pedagogów, psychologów, logopedów i doradców zawodowych oraz nauczycieli realizujących w ramach stosunku pracy obowiązki określone dla stanowisk o różnym obowiązkowym wymiarze godzin [ pdf ].

W sprawie uchwalenia Statutu Miasta i Gminy Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój [ pdf ].