W sprawie ustalenia regulaminu glosowania w wyborach Przewodniczącego oraz Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (Nr I/1/2018).

W sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej w Busku - Zdroju (Nr I/2/2018).

W sprawie ustalenia liczby Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (Nr I/3/2018).

W sprawie wyboru Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Busku - Zdroju (Nr I/4/2018).

W sprawie określenia rodzaju, liczbowego składu i przedmiotu działania komisji stałych Rady Miejskiej w Busku - Zdroju (Nr I/5/2018).

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (Nr I/6/2018).

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (Nr I/7/2018).

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Uzdrowiskowej Rady Miejskiej w Busku-Zdrój (Nr I/8/2018).

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Finansowo-Budżetowej Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (Nr I/9/2018).

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Rozwoju Strategicznego i Spraw Komunalnych Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (Nr I/10/2018).

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Oświaty i Infrastruktury Społecznej Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (Nr I/11/2018).

W sprawie określenia wysokości diety dla radnych Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (Nr I/12/2018).

W sprawie nawiązania stosunku pracy i ustalenia wysokości wynagrodzenia dla Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój (Nr I/13/2018).