W sprawie przekazania wniosku według właściwości (druk nr XXIV/294/2020).

W sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój (druk nr XXIV/295/2020).

W sprawie wprowadzenia opłaty uzdrowiskowej, określenia inkasentów, wysokości stawek opłaty uzdrowiskowej oraz zasad jej poboru na obszarze gminy uzdrowiskowej Busko-Zdrój (druk nr XXIV/296/2020).

W sprawie przyjęcia do realizacji projektu konkursowego pn. „Aktywizacja osób niesamodzielnych i opieka dzienna w środowiskowym domu samopomocy” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 Europejskiego Funduszu Społecznego (druk nr XXIV/297/2020).

W sprawie nadania nazwy ronda (druk nr XXIV/298/2020).

W sprawie nadania nazwy ronda (druk nr XXIV/299/2020).

W sprawie nadania nazwy ronda (druk nr XXIV/300/2020).