Sesja Nr II/2023 Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 16.01.2023r.

Podjęte uchwały:

Uchwała Nr I/5/2023 w sprawie przyjęcia planu pracy Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Busko-Zdrój na 2023 rok [ pdf ] [ doc ].

Uchwała Nr I/6/2023 w sprawie podjęcia współpracy z Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju [ pdf ] [ doc ].

Uchwała Nr I/7/2023 w sprawie podjęcia współpracy z Buskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju [ pdf ] [ doc ].

Uchwała Nr I/8/2023 w sprawie podjęcia współpracy ze Stowarzyszeniem „Anioł" w Bilczowie [ pdf ] [ doc ].

Uchwała Nr I/9/2023 w sprawie podjęcia współpracy z wolontariatami działającymi przy buskich placówkach oświatowych [ pdf ] [ doc ].