Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, jako reprezentant Gminy Busko-Zdrój, będącej Liderem Porozumienia OSI Świętokrzyskie Uzdrowiska ogłasza otwarty nabór na członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU, który będzie trwał do dnia 09.03.2022 roku włącznie.

Zgłoszeń kandydatów na członków Komitetu należy dokonywać poprzez dostarczenie czytelnie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego na członka Komitetu Monitorującego OSI ŚU (stanowiącego załącznik do ogłoszenia) w ww. terminie w następujący sposób:

• drogą elektroniczną w formie skanu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule e-maila wpisując: „Nabór na członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU”;
  • drogą korespondencyjną na adres Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój, z dopiskiem „Nabór na członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU”;
  • bezpośrednio do Biura Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju w godzinach pracy Urzędu z dopiskiem na kopercie „Nabór na członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU”.

Załączniki:

1. Ogłoszenie o naborze członków Komitetu Monitorującego OSI ŚU [ pdf ].
2. Regulamin Komitetu Monitorującego OSI ŚU [ pdf ].
3. Formularz zgłoszeniowy [ pdf ] [ doc ].