W odniesieniu do publikacji medialnych na temat planów produkcji serialu, którego akcja miałaby rozgrywać się w naszym mieście, informujemy, że od kilku miesięcy Urząd Miasta i Gminy prowadzi rozmowy z potencjalnym producentem filmu. Projekt jest jednak na zbyt wczesnym etapie aby określić tytuł, obsadę a w szczególności nazwę stacji telewizyjnej, która zdecyduje się na wyemitowanie serialu.

Z uwagi na szacunek do partnerów wspomnianego projektu, zwracamy się z prośbą  do mediów o zaprzestanie rozpowszechniania niepotwierdzonych informacji, które mogą utrudnić lub wręcz uniemożliwić jego realizację.