Mikołajkowy czas wesołej zabawyW niedzielę, 6 grudnia 2015 r., Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprosiło na zabawę mikołajkową dzieci. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój Waldemar Sikora oraz starosta powiatu buskiego – Jerzy Kolarz. Wielką atrakcją, poprzedzającą wizytę świętego Mikołaja, były różne gry, zabawy i konkursy prowadzone przez animatorów. Podczas trzygodzinnej imprezy odbył się spektakl pt.: „Zimowy czas", który wprowadził dzieci w piękny, świąteczny nastrój. Święty Mikołaj rozdawał dzieciom świąteczne upominki. Nie zabrakło również słodkości oraz wspólnych, pamiątkowych zdjęć. Był to czas radości, obfitujący w atrakcje dla dzieci.

Sponsorami zabawy byli:

• - Zakład Metalowo – Kotlarski SAS,