Busko-Zdrój, 19.02.2016 r.

Znak:GKNŚR.6845.24.2016

OGŁOSZENIE

1.    Przedmiotem udostępnienia jest 13 przeszklonych pawilonów handlowych oznaczonych numerami: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16, 18, 20, 21, 24, 25, 29 o powierzchni po 9,7 m² każdy :
- pawilony oznaczone numerami: 6, 7, 8, 9, 10, 11 przeznaczone pod handel artykułami spożywczymi
- pawilony oznaczone numerami : 16, 18, 20, 21, 24, 25 przeznaczone pod handel artykułami przemysłowymi
- pawilon oznaczony numerem: 29 przeznaczony pod handel mięsem i jego przetworami

2.    Udostępnienie pawilonów nastąpi na podstawie umowy najmu, która zostanie zawarta na okres 3 lat.

3.    Czynsz najmu za udostępnienie pawilonów handlowych ustala się w wysokości nie niższej niż 250 zł + VAT w stosunku miesięcznym.

4.    Oferty na udostępnienie pawilonów należy składać na piśmie w zapieczętowanych kopertach z napisem „Oferta na udostępnienie pawilonu handlowego na Hali Targowej” w Biurze Obsługi Interesanta pokój nr 3 Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój, ul. Mickiewicza 10 w nieprzekraczalnym terminie do 7 marca 2016 roku do godz.12.00.
Oferta powinna zawierać:
- nazwisko, imię, adres i telefon kontaktowy oferenta
- rodzaj prowadzonej działalności
- numer pawilonu
- proponowaną wysokość czynszu netto
- podpis oferenta
- kopię wpłaty wadium
Oferty niekompletne nie będą rozpatrywane.
W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne, które złożą w wyznaczonym terminie ofertę na piśmie.
Wadium w wysokości 50,00 zł należy wpłacić na konto konto Gminy Busko-Zdrój Nr 84 8480 0004 2001 0020 2000 0003 w Banku Spółdzielczym w Busku-Zdroju lub kasie tut. Urzędu. w taki sposób, aby wpłata znalazła się na koncie Gminy najpóźniej w dniu 3 marca 2016 roku.
Przy wpłacie wadium należy na dowodzie wpłaty określić nazwę przetargu.
Wadium wpłacone przez osobę fizyczną lub prawną ustaloną w wyniku przetargu jako Najemca lokalu zalicza się na poczet należnego czynszu najmu. Pozostałym uczestnikom przetargu wadium jest zwracane w ciągu trzech dni po jego zakończeniu. Wadium ulega przepadkowi, jeśli osoba ustalona jako najemca nieruchomości nie stawi się do zawarcia umowy najmu w ustalonym miejscu i terminie lub stawiając się odmówi jej podpisania.

5.    W przypadku, gdy na jeden pawilon wpłynie więcej niż jedna oferta, decydować będzie wysokość zaproponowanego czynszu, a w przypadku ofert równoważnych o wyborze rozstrzygnie losowanie.

6.    Otwarcie ofert nastąpi w dniu 7 marca 2016 roku w sali numer 25 Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju ul. Mickiewicza 10 o godzinie 13:00.

7.    Niniejsze ogłoszenie podlega podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy Busko-Zdrój, oraz zamieszczenie w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dokument źródłowy do pobrania [pdf]