Busko-Zdrój, dn. 22.02.2016 r.

Znak: GKNŚR. 6140.6.2016

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje, że w Urzędzie Miasta i Gminy wydawane są TALONY na 50 % dofinansowanie zabiegów sterylizacji i kastracji psów i kotów posiadających właściciela.

Talony dostępne są w Urzędzie Miasta i Gminy pokój nr 6 w godzinach pracy Urzędu (tj. w poniedziałek w godz. 8.00 - 16.00 i od wtorku do piątku w godz. 7.00 -15.00) do wyczerpania dostępnych środków finansowych w kwocie 5 000,00 zł.

Właściciel zwierzęcia ubiegający się o dofinansowanie powinien zgłosić się z dowodem osobistym, a w przypadku posiadaczy psów dodatkowo okazać się dowodem wpłaty opłaty od posiadania psa lub dokumentem potwierdzającym zwolnienie z takiej opłaty i posiadać wiedzę o jego wadze.

Właściciel zwierzęcia może ubiegać się o dofinansowanie do wykonania jednego zabiegu.

Zabiegi sterylizacji i kastracji wykonywane będą w lecznicy wyłonionej przez Gminę w drodze rozeznania cenowego przez:

GABINET WETERYNARYJNY
lek. wet. STANISŁAW KRÓL
ul. BOHATERÓW WARSZAWY 6
28-100 BUSKO-ZDRÓJ

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Nieruchomości, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju pokój nr 6 lub telefonicznie pod numerem 41 370 52 25.