Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Busko-Zdrój wiosennych przymrozków w dniu 13.05.2020 r., informuję o możliwości składania przez poszkodowanych rolników wniosków o szacowanie szkód w terminie do dnia 27.05.2020 r.

Wzór wniosku dostępny jest w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju lub można go pobrać ze strony internetowej www.umig.busko.pl .

Wypełniony wniosek oraz załączona do wniosku zgoda na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia oszacowania szkód, muszą być czytelnie podpisane przez właściciela gospodarstwa.

Wypełniony wniosek należy wrzucić do skrzynki podawczej znajdującej w budynku Urzędu.

Do składanego wniosku rolnik dołącza kserokopię wniosku o płatności bezpośrednie celem weryfikacji informacji o powierzchni gospodarstwa rolnego za rok 2020, a w przypadku posiadania w gospodarstwie zwierząt, należy dołączyć także zaświadczenie o ilości zwierząt wydane przez ARiMR.

We wniosku o oszacowanie szkód należy wpisać powierzchnię WSZYSTKICH działek (nawet tych na których nie wystąpiła szkoda), a powierzchnia upraw musi być zgodna z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie na 2020 r.

Dokumenty do pobrania:

Załącznik do wniosku [ docx ].
Wniosek o oszacowanie szkód [ docx ].