Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Busko-Zdrój 05.06.2024 r.

Znak: TG.233.2.2024

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

na wynajem kawiarni znajdującej się w budynku administracyjno - szatniowym Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju ul. Kusocińskiego 1, 28-100 Busko - Zdrój w celu prowadzenia działalności gastronomicznej.

Gmina Busko-Zdrój reprezentowana przez Dyrektora Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju zaprasza do składania ofert na wynajem kawiarni wraz z zapleczem o powierzchni 54,7 m2 i 2 toalet o powierzchni 8,38 m2 wraz w wyposażeniem stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia. Pomieszczenie z przeznaczeniem pod działalność gastronomiczną może być dostępne w godzinach otwarcia budynku Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju tj. we wszystkie dni tygodnia w godz. 8:00-21:00. Lokal może być czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00 – 21.00 oraz od soboty do niedzieli w godzinach 9.00-21.00. Dokładne godziny do ustalenia.

Pomieszczenie wyposażone jest w klimatyzację, wentylację, instalację ogrzewania gazowego, instalację energii elektrycznej i wodociągowej.

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie [ pdf ].

Załącznik nr 1 - wykaz wyposażenia [ pdf ].
Załącznik nr 2 - wzór umowy [ pdf ].