w związku z zakończeniem zadania inwestycyjnego pn.
„Poprawa efektywności energetycznej w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju” informuję, że:

1. W budynku Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju al. Mickiewicza 10 w Busku-Zdroju urzędują:
  • Burmistrz MiG,
  • Zastępca Burmistrza MiG,
  • Sekretarz MiG,
  • Skarbnik MiG,
  • Wydział Organizacyjno-Administracyjny (OA),
    • Biuro Obsługi Interesanta,
    • Biuro Obsługi Rady Miejskiej i Burmistrza,
    • Biuro Obsługi Informatycznej Gminy;
  • Wydział Budownictwa, Urbanistyki i Ochrony Środowiska (BUŚ),
  • Wydział Rozwoju Strategicznego, Inwestycji i Drogownictwa (RSID).
  • Wydział Finansowo-Budżetowego (FB),
  • Wydział Oświaty i Infrastruktury Społecznej (OIS),
  • Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Spraw Uzdrowiskowych (PKSU),
  • Radca prawny,
  • Kontrola wewnętrzna,
  • Audytor,
  • Inspektor Ochrony Danych, Koordynator ds. dostępności.
  • Pełnomocnik Burmistrza ds. Rozwoju Strategicznego Gminy Busko-Zdrój - Główny Specjalista ds. Inwestycji
  • Urząd Stanu Cywilnego (USC)
  1. W budynku „Lotos” Plac Zwycięstwa 11/12 w Busku-Zdroju II piętro, wejście od strony parkingu urzędują:
  • Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Nadzoru Właścicielskiego i Rolnictwa (GNWR),
  • Wydział Gospodarki Komunalnej, Utrzymania Mienia i Spraw Mieszkaniowych (GKUM)
  1. W budynku Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej, os. Orła Białego 17, wejście od strony południowej urzęduje:
  • Straż Miejska (SM)

Numery telefonu pozostają bez zmian.

O dalszych zmianach dotyczących przeniesienia komórek organizacyjnych Urzędu będziemy Państwa informować na bieżąco