Informacja dotycząca zagadnień związanych z funkcjonowaniem uzdrowiska Busko-Zdrój cz.1 [ pdf ] [ doc ].
Informacja dotycząca zagadnień związanych z funkcjonowaniem uzdrowiska Busko-Zdrój cz.2 [ pdf ] [ doc ].

Wniosek w sprawie zwolnienia z wnoszenia opłaty za korzystanie z gminnego obiektu i urządzeń użyteczności publicznej [ pdf ].
Wniosek o Patronat Honorowy Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój w [ pdf ] [ doc ].

Wniosek o przyznanie pomocy zdrowotnej dla nauczyciela [ pdf ].
Wniosek przystąpienia do programu Buska Karta Seniora [ pdf ].

Oświadczenie o rezygnacji z programu Buska Karta Seniora [ pdf ].

Informacja dla pracodawców dotycząca zmiany warunków dofinansowania kosztów kształcenia młodocianych pracowników

Informacja dla pracodawców ubiegających się o dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników [ pdf ].
Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis [ pdf ] [ xlsx ].
Załąćznik nr 1 Zgłoszenie zawarcia umowy z młodocianym pracownikiem [ doc ].
Załącznik nr 2 Wniosek o dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianego pracownika [ doc ].
Załącznik nr 3 Oświadczenie o otrzymanej pomocy de minimis [ doc ].
Załącznik nr 4 Oświadczenie o nieotrzymaniu pomocy de minimis [ doc ].
Załącznik nr 5 Oświadczenie o poniesionych kosztach kształcenia [ doc ].