Busko-Zdrój, dn. 01 sierpnia 2019r.

GKNR.6224.34.2019

O WYCZERPANIU ŚRODKÓW BUDŻETOWYCH

o udzielenie dotacji celowej na wymianę systemów grzewczych

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dotacji celowej na wymianę systemów grzewczych w celu ograniczenia emisji zanieczyszczeń powietrza poprzez modernizację indywidualnych kotłowni na terenie gminy Busko-Zdrój, że liczba przyjętych wniosków wyczerpała limit środków finansowych przeznaczonych w budżecie gminy w roku 2019 na realizację zadania.

W związku z tym przyjmowanie wniosków o udzielenie dotacji z budżetu gminy na dofinansowanie przedsięwzięć związanych z ograniczeniem niskiej emisji zostaje wstrzymane od dnia 01 sierpnia 2019r.

Każdy nowo złożony wniosek o udzielenie dotacji celowej będzie rozpatrzony negatywnie z powodu braku środków finansowych.

Wnioski, które wpłynęły przed dniem 01 sierpnia 2019r., będą mogły zostać rozpatrzone zgodnie z kolejnością ich wpływu w przypadku powstania ewentualnych oszczędności w trakcie realizacji zawartych umów.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].