Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza mieszkańców miasta i gminy na pierwsze w tym roku spotkanie konsultacyjne na temat możliwości pozyskania dofinansowania z rządowego programu “Czyste powietrze”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 30 czerwca 2021 r. (środa) o godz. 17.00 w auli Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku – Zdroju.

Celem programu „Czyste powietrze” jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej istniejących budynków mieszkalnych i jednorodzinnych. Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych.

Jednocześnie prosimy wszystkich uczestników spotkania o zachowanie zasad reżimu sanitarnego tj. noszenie maseczek, przestrzeganie dystansu i dezynfekcję rąk.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].