logo lepsza administracja

Szkolenia w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju

Szkolenia w miejskim ratuszu

17 i 18 lipca 2012 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju odbył się kolejny cykl szkoleń dla pracowników urzędu, tym razem z zakresu prawa administracyjnego i cywilnego. W szkoleniu wzięło udział 14 osób, wśród nich znaleźli się również przedstawiciele Urzędu Gminy Solec Zdrój, którzy tak jak i Gmina Busko-Zdrój biorą udział w projekcie „Lepsza administracja-lepsze jutro”.

Dotychczas w ramach projektu odbyły się szkolenia m.in. z zakresu zarządzania finansami, zamówień publicznych, ochrony danych osobowych i komunikacji społecznej.

Szkolenie, które odbyło się 17 i 18 lipca zamyka pierwsze półrocze realizacji projektu. Kolejne szkolenia będą miały miejsce po okresie wakacyjnym.

Opr. i fot. EHR