Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Wprowadzenie

baner

... dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...

Projekt „Kampania promocyjna Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz utworzenie centrum informacji turystycznej" współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego

Szanowni Państwo,
witam Was serdecznie na stronie internetowej Gminy Busko-Zdrój poświęconej realizacji zadania pn. „Opracowanie Strategii Rozwoju Turystyki Miasta i Gminy Busko-Zdrój na lata 2011 – 2020".

Na tej stronie zamieszczać będziemy informacje dotyczące postępu prac nad Strategią Rozwoju Turystyki, jak również materiały konferencyjne i szkoleniowe wypracowane
w ramach realizacji tego projektu. Jestem przekonany, iż będą one Państwu przydatne również w życiu codziennym, czy też jako turystom, czy też jako mieszkańcom gminy silnie związanej z turystyką.

Buską Strategię Rozwoju Turystyki opracowuje zespół doświadczonych ekspertów z firmy Smit i Smit Consulting, wyłonionej w ramach przetargu nieograniczonego. Niemożliwe jest jednakże opracowanie tego dokumentu bez Państwa udziału – to jest osób, którym na sercu leży dobro naszej społeczności lokalnej.

Serdecznie zapraszam Państwa do śledzenia postępów prac nad Strategią Rozwoju Turystyki Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz do czynnego uczestnictwa w jej tworzeniu. „Nic o nas bez nas" – to naczelna zasada, którą będziemy się kierować w pracach nad tym przełomowym dla Buska-Zdroju dokumentem.

Stwórzmy razem lepszą przyszłość dla naszej małej ojczyzny!

Waldemar Sikora
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój