Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju utworzył w swoich strukturach Lokalne Okienko Przedsiębiorczości (LOP), działające przy Wydziale Rozwoju Strategicznego, Projektów i Monitoringu.

LOP jest ostatnim ogniwem systemu Punktów Konsultacyjnych tworzonych w ramach Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Do zadań Lokalnego Okienka Przedsiębiorczości należy:

• udostępnianie przedsiębiorcom oraz osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą podstawowych informacji nt. dostępnych form i instrumentów wsparcia dla sektora MSP;
  • kierowanie zainteresowanych przedsiębiorców do Lokalnych Punktów Konsultacyjnych i Regionalnego Punktu Konsultacyjnego;
  • współpraca z Punktami Konsultacyjnymi szczebla Lokalnego, Regionalnego i Krajowego w zakresie wymiany informacji, konsultacji ipromocji.

Wszystkich przedsiębiorców z terenu gminy Busko-Zdrój, zainteresowanych pozyskiwaniem informacji o możliwościach wsparcia ich działalności (m.in. z funduszy unijnych) zapraszamy do Lokalnego Okienka Przedsiębiorczości, które znajduje się w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10, Wydział Rozwoju Strategicznego, Projektów i Monitoringu, pok. nr 11, tel 041 370-52-28 lub 041 370-52-06, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.