Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Uchwała Nr 15/2010 Miejskiej Komisji Wyborczej w Busku-Zdroju z dnia 22 listopada 2010 r. o przeprowadzeniu ponownego głosowania w wyborach na Burmistrza Miasta i Gminy Busko - Zdrój w dniu 5 grudnia 2010r. [ pdf ].

PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA I WYNIKU WYBORÓW Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój sporządzony dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Busku-Zdroju [ pdf ].

PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej w Busku-Zdroju sporządzony dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Busku-Zdroju [ pdf ].

ZESTAWIENIE wyników głosowania i podziału mandatów w okręgu wyborczym nr 1 utworzonym dla wyboru Rady Miejskiej w Busku-Zdroju sporządzone dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Busku-Zdroju. Komisja stwierdza, że otrzymała protokoły głosowania od 8 obwodowych komisji wyborczych właściwych do przeprowadzenia głosowania i ustaliła następujące wyniki głosowania w okręgu nr 1 [ pdf ].

ZESTAWIENIE wyników glosowania i podziału mandatów w okręgu wyborczym nr 2 utworzonym dla wyboru Rady Miejskiej w Busku-Zdroju sporządzone dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Busku-Zdroju. Komisja stwierdza, że otrzymała protokoły głosowania od 9 obwodowych komisji wyborczych właściwych do przeprowadzenia głosowania i ustaliła następujące wyniki głosowania w okręgu nr 2 [ pdf ].

ZESTAWIENIE wyników głosowania i podziału mandatów w okręgu wyborczym nr 3 utworzonym dla wyboru Rady Miejskiej w Busku-Zdroju sporządzone dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Busku-Zdroju. Komisja stwierdza, że otrzymała protokoły głosowania od 8 obwodowych komisji wyborczych właściwych do przeprowadzenia głosowania i ustaliła następujące wyniki głosowania w okręgu nr 3 [ pdf ].

ZESTAWIENIE wyników głosowania i podziału mandatów w okręgu wyborczym nr 4 utworzonym dla wyboru Rady Miejskiej w Busku-Zdroju sporządzone dnia 22 listopada 2010 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Busku-Zdroju. Komisja stwierdza, że otrzymała protokoły głosowania od 8 obwodowych komisji wyborczych właściwych do przeprowadzenia głosowania i ustaliła następujące wyniki głosowania w okręgu nr 4 [ pdf ].