Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Informacja

o zgłaszaniu kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.

Zgodnie z kalendarzem wyborczym stanowiącym załącznik do Postanowienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 lipca 2015 r. w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zmienionego Postanowieniem z dnia 3 sierpnia 2015 r., termin zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych upływa 2 października 2015 r.

Zasady zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych określa uchwała Państwowej Komisji Wyborczej z 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej z późn. zm.

Kandydatów do składów Obwodowych Komisji Wyborczych dokonuje tylko pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego lub upoważniona przez niego osoba.

Zgłoszenia należy dokonać na druku stanowiącym załącznik do w/w uchwały, dostępnym na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju www.umig.busko.pl w linku „Wybory Parlamentarne”.

Zgłoszenia przyjmowane będą w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10, pokój nr 42 w godz. pracy urzędu:
Poniedziałek: od 8:00 do 16:00
Wtorek – piątek: od 7:00 do 15:00

 

Formularz zgłoszenia kandydatów [pdf][doc]