Informacja
o zgłaszaniu kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przez pełnomocników wyborczych lub upoważnione przez nich osoby w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

Zasady zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych określa uchwała Państwowej Komisji Wyborczej z 25 sierpnia 2014 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania terytorialnych komisji wyborczych i obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Zgodnie z kalendarzem wyborczym stanowiącym załącznik do Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 sierpnia 2014 r. w sprawie zarządzenia wyborów rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (Dz. U. z 2014 r. poz. 1134) termin zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych upływa 17 października 2014 r.

Zgłoszenia przyjmowane będą w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10, pokój nr 42 w godz. pracy urzędu:
Poniedziałek: od 8:00 do 16:00
Wtorek – piątek: od 7:00 do 15:00